Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слабеење со повраќање или не ... !?

Дискусија во 'Канта' започната од JustBeYou, 27 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  488
  Пол:
  Женски
  Здраво девојкии .. Во последно време многу често ми се врти низ глава да почнам да земам некое средство за повраќање со цел да ослабам ... Долго време размислувам за тоа што мислите вие?
  Дали имате слушнато за некое средство апчиња,прашок или што о да е?!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.229
  Допаѓања:
  57.075
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.