1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слабеење

Дискусија во 'Канта' започната од Actress, 5 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Actress

  Actress Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  4
  Hi
  Нова сум
  Сакам да ослабеам околу 10 кг. (Имам 65 кг, а 14 години)
  Ќе сакате ли да ми кажете некои вежби и некоја диета. :D
   
 2. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  dieti/
  имаш тука теми со диети колку ти душа сака
  кај ти текна тука нова тема да отвараш :D
   
 3. Actress

  Actress Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  4
  ОК
  Сега ќе побарам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.