Сладолед

Дискусија во 'Канта' започната од smiley22, 11 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Еден од највкусните десерти сладоледот.
  Каков сладолед најмногу сакате??
  ЈАс чоколаден :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  forum.femina.mk/recepti/sladoled-t1619/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.