1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сладолед

Дискусија во 'Канта' започната од jagotka123, 15 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.584
  Допаѓања:
  200
  Пол:
  Женски
  Не најдов ваква тема ако е дупла заклучете ја.

  Постои навистина голем избор на сладолед кој е вашиот омилен сладолед ?

  Немам омилен сладолед сите сладоледи ми се омилени :D :D :D .
   
 2. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  350
  има уште една тема за сладолед
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.084
  Допаѓања:
  61.940
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.