1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сладолед

Дискусија во 'Канта' започната од pink4ever, 26 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  ммм... :lol:

  кој ви е омилен сладолед?
  дали правите домашни сладоледи?
  Кој бил најголемиот сладолед што сте го изеле?
  Ви се случувало ли да ви падне штотуку купен сладолед ;(
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.