1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слатки Мали Лажливки (Pretty Little Liars)

Дискусија во 'Канта' започната од vanessa.k, 26 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vanessa.k

  vanessa.k Активен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2011
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  15
  Сакам да ви ја препорачам оваа серија бидејќи е многу интересна и е од режисерите на Озборувачка(Gossip Girl).Кога ќе почнете да ја гледате ќе се заљубите..Се работи за 5 најдобри другарки кои ќе одат на спиење кај една од нив.Алисон (една од другарките) ќе исчезне а после една година ќе го најдат нејзиното тело во нејзината куќа.Но, после нејзиниот погреб четирите најдобри другарки ќе добијат порака од -А за кој прво ќе мислат дека е Алисон бидејќи -А ќе знае тајни кои што само Алисон би можела да ги знае...Еве ви линк од серијата...
  http://www.youtube.com/watch?v=SUO8B47XtGY&feature=player_embedded
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.878
  Допаѓања:
  65.888
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.