Слатко или солено?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од MilaKunis, 10 февруари 2012.

 1. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  и дветеееееееееее мњам мњам :P
   
 2. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
  се зависи од моментот што ќе ми се пријаде ама секогаш запичнувам со солено и завршувам со благо :)
   
 3. chocolate.chick

  chocolate.chick Популарен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2011
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  644
  И двете, но солено најчесто :angel:
   
 4. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  И двете
   
 5. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.467
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  Не јадам ни благо ни солено.
   
 6. Sexybaby86

  Sexybaby86 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  4.566
  Допаѓања:
  84.945
  Пол:
  Женски
  Преферирам солено, ама често ни на благото не можам да му одолеам :)
   
 7. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.190
  Допаѓања:
  8.923
  Пол:
  Женски
  Па од што живееш ти? |(
   
 8. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.776
  Допаѓања:
  4.835
  Пол:
  Женски
  И двете.А иначе повеќе сакам солено да јадам,отколку благо :D
   
 9. Tikvi4ka

  Tikvi4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  938
  Допаѓања:
  451
  и двете
   
 10. machhe

  machhe Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  950
  и двееееете! :D
   
  На love93 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  и двете ама повеќе слаткоооооооо :D
   
 12. Gi.ir.ll

  Gi.ir.ll Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2012
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  60
  Благо,благо и само благоооо :*
   
 13. Betty.Boop

  Betty.Boop Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2011
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  61
  Соленооооооооооооооооооооо и само солено чат пат и по некое блакце :D
   
 14. Melory

  Melory Активен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  2
  Blago ama ne mnogu.. pazam na meseto ^_^ :D
   
 15. M..a.C..h.e

  M..a.C..h.e Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  1
  И солено и благо :D
   
 16. Angela12345

  Angela12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  26
  Дефинитивно солено пица со ништо на светот не ја заменувам :)
   
 17. bejbi19

  bejbi19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2012
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  24
  Благоооо, многу ретко солено.
   
 18. Dannyella

  Dannyella Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2010
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  17
  Соленичкооо ... И да јадам нешто благо сакам последниот вкус во устата да ми е соленкооо :!:
   
 19. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  5.419
  Допаѓања:
  70.753
  Дефинитивно солено,и тоа пресоленоооо......многу ретко благо обично кога сум во пмс
   
 20. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.011
  Допаѓања:
  7.978