Слатко или солено?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од MilaKunis, 10 февруари 2012.

 1. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  И двете ама повеќе СЛАТКО :inlove: :inlove: :inlove:
   
 2. Butterfly14

  Butterfly14 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  455
  Ауу неможам да се одлучам.Зависи кога како :)
   
 3. Vladus

  Vladus Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  110
  зависи од моментот :D али повеке сум на солено, благото помалку го конзумирам
   
 4. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
  Зависи што јадам :$
   
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.296
  Пол:
  Женски
  Зависи кога како. Некогаш ми се јаде благо, а некогаш солено.
   
 6. Barbie07

  Barbie07 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2013
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  588
  Пол:
  Женски
  Слатко :inlove:
   
 7. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  144
  на моменти благо на моменти солено.... :lol:
   
 8. Kom.pot

  Kom.pot Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  393
  Допаѓања:
  1.481
  Слаткичко
   
 9. tirkenbal

  tirkenbal Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  1.574
  Допаѓања:
  10.925
  Пол:
  Женски
  Повеќе сакам солено :))
   
 10. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.034
  Допаѓања:
  2.895
  Пол:
  Женски
  И двете :D Ама ако мора да одберам нека биде слатко :D
   
 11. jasBia

  jasBia Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  313
  Сето слатко на светов би го дала за пица или чипс.. Само нека ми остават шеќер за во кафето :lol:
   
 12. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  268
  Соленоо :)
   
 13. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  повеќе сум за солено ама има моменти кога ме фаќа криза и за благо.
   
 14. something

  something Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  194
  Слатко мх мх :inlove:
   
 15. Marie.m

  Marie.m Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  693
  Солено дефинитивно, на слатко можам да се воздржам, но на солено не :shake:
   
 16. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.151
  Пол:
  Женски
  Соленоо :D
   
 17. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.649
  Допаѓања:
  15.505
  Пол:
  Женски
  Солено. :)
   
 18. tofi

  tofi Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2012
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  13
  И двете, но солено почесто :)
   
 19. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.347
  Допаѓања:
  2.469
  Пол:
  Женски
  солено најчесто :D
   
 20. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  4.394
  Допаѓања:
  46.690
  Пол:
  Женски
  Солено и само солено :D