Слатко или солено?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од MilaKunis, 10 февруари 2012.

 1. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  1.397
  Пол:
  Женски
  Slatko i samo slatko:nod:.
   
 2. Juccy

  Juccy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  248
 3. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.858
  Допаѓања:
  41.052
  Пол:
  Женски
  И двете, не можам да изберам едно.
   
 4. 0ли

  0ли Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  8.387
  Допаѓања:
  28.479
  Пол:
  Женски
  Солено. Слатко ич не сакам.
   
 5. ел1919

  ел1919 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2017
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  249
 6. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  337
  Пол:
  Женски
 7. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  3.165
  Допаѓања:
  29.001
  Пол:
  Женски
  Повеќе сакам слатко. :D
   
 8. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  4.838
  Допаѓања:
  58.613
  Тешка дилема, но сепак се одлучувам за солено :wasntme:
   
 9. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.920
  Допаѓања:
  65.012
  Солено. Особено за појадок.
  Ако јадам нешто благо не ми е убаво.
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Skorpija99

  Skorpija99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2020
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  3.116
  Пол:
  Женски
 11. Sleepy

  Sleepy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2014
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  222
  Пол:
  Женски
 12. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.650
  Допаѓања:
  9.457
  Пол:
  Женски
 13. Juccy

  Juccy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  248