1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сливница

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од atopic, 15 јули 2016.

 1. atopic

  atopic Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  32
  Дали бил некој во ова село Сливница на одмор,го фалат многу поточно камп приколки COCA ?
   
 2. slavicaaa123

  slavicaaa123 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Lelele slivnica ovaa godina ja sredija za merak bev pred edna nedela preubo mesto znachii preubavo e sredeno i povtorno bi odela zosto da ne mislam deka Prespa ke stane hit destinacija slednite godini.:inlove::inlove::D
   
  На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mama31

  mama31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2014
  Пораки:
  263
  Допаѓања:
  242
  И јас мислам дека е супер средено
   
  На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7.876
  Допаѓања:
  11.016
  Убаво ако е средено ама со сообраќајни врски не знам како се таму, a и на нет нема многу огласи за сместување. Треба да заживее и тој крај.
   
 5. slavicaaa123

  slavicaaa123 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Ќе заживее ке видиш..Малку по малку ке се среди се..:):D8):sun:
   
  На Sunnny и Tanjamm им се допаѓа ова.