1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слика од вашата коса колку е долга

Дискусија во 'Канта' започната од Slatkarka94, 14 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  795
  Пол:
  Женски
  Ајде да видиме кој има најдолга коса и да е кратка пак ставете ја.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.