1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слика од вашата коса

Дискусија во 'Канта' започната од Slatkarka94, 14 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  791
  Пол:
  Женски
  Ајде да видиме која има најдолга коса од тука и, тие што имаат кратка коса нека ја стаат
   
  На ♡Vildana♡ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  3.724
  Допаѓања:
  47.919
  Пол:
  Женски
  Ваква тема има. Освен ако мислиш ова да биде некој фото натпревар за најдолга коса ? :D :D :D :D
   
 3. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  791
  Пол:
  Женски
  Па да може кој има најдолга коса
   
  На ♡Vildana♡ му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  3.724
  Допаѓања:
  47.919
  Пол:
  Женски
 5. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  791
  Пол:
  Женски
  А од фемина :D
   
 6. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.602
  Пол:
  Женски
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.