1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слика од место каде што бевте денес

Дискусија во 'Канта' започната од Winter222, 17 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Winter222

  Winter222 Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  Не најдов слична тематака што решив да направам.Мислам дека името ви кажува се,поставете слика/и каде што бевте денес.Секако доколку сте биле дома кај другрка ви или на гости не поставувајте слика.
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.199
  Допаѓања:
  134.169
  [​IMG]

  Цел ден од дома не излегов. Само се шуњам од соба во соба.
   
  На vitomir му/ѝ се допаѓа ова.
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.038
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.