1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слика од она што најмногу сакате да го имате

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од innamylove, 11 ноември 2011.

 1. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  Јас сакам многу нешта ама еве неколку :D
   

  Прикачени фајлови:

  На L-a-r-a22, Natalija11 и shushu им се допаѓа ова.
 2. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.705
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Natalija11, SarahTayMomsen, Cacy и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.574
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  :lol:
   
  На Alida му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Gunshine

  Gunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  665
  Домашна библиотека...
  [​IMG]
  Секс, водење љубов...
  [​IMG]

  И него, засекогаш.
   
  На Angel-Wings му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  3.093
  Пол:
  Женски
  1. Здравје :angel:

  [​IMG]


  2. Среќа :sun:

  [​IMG]


  3. Љубов :inlove:

  [​IMG]


  4. Добро образование и добра работа 8)

  [​IMG]


  5. Семејство ( понатаму :lol: ) и убава куќа

  [​IMG]

  [​IMG]

  6. Сала за вежбање :muscle:

  [​IMG]


  7. Стилисти, шминкери и се тоа по ред :D

  [​IMG]

  Има и други работи, но овие се да речам најважните. :$
   
  На AnGeL4e009, L-a-r-a22, shushu и 2 други им се допаѓа ова.
 6. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.827
  Пол:
  Женски
  Еден ваков да ми го помати умот
   

  Прикачени фајлови:

  На AnGeL4e009, leila.f, Natalija11 и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Rocker

  Rocker Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  19
  :rock:
   

  Прикачени фајлови:

  На Stefani999, eminil, Smell.Of.Wickedness и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Princess.S

  Princess.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  651
  едно вакво:
  [​IMG] што би ми ги исполнувало СИТЕ желби.

  А инаку, најмногу сакам да сум среќна. :)
   
 9. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.125
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Добра работа и најмногу од се...
  Здравје и Љубов :)
   
  На LoveYoreSelf му/ѝ се допаѓа ова.
 10. marija-88

  marija-88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  26
  Овај би ми бил доволен, не барам ништо друго... :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • trey-songz.jpg
   trey-songz.jpg
   Големина на фајлот:
   113 KB
   Прегледи:
   2.689
 11. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Bозачка :D
  [​IMG]


  [​IMG]

  Tоа сега засега најмногу што сакам :rofl:
   
  На kiki-4ka и Barbie-mwa им се допаѓа ова.
 12. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.339
  Комплетен пакет , сосе сите карактеристики :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   2,4 KB
   Прегледи:
   386
  На SEKSI.BARBI му/ѝ се допаѓа ова.
 13. stylishh

  stylishh Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2011
  Пораки:
  425
  Допаѓања:
  618
  Пол:
  Женски
  se od ova
   

  Прикачени фајлови:

 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.806
  [​IMG]
  Да се разбереме, јас сум бабата на сликава :)
   
  На Lepaaa, nesa и senjorita-v им се допаѓа ова.
 15. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.302
  Допаѓања:
  17.204
  Пол:
  Женски
  Моментално ова зашто ми е
  скурчено
  од некои х персони. 8)
  Че го пукам море има да грми шара.
   

  Прикачени фајлови:

  • glock-17-00.jpg
   glock-17-00.jpg
   Големина на фајлот:
   18,8 KB
   Прегледи:
   353
  На Smell.Of.Wickedness, srcekrsacka и LUNA.girl им се допаѓа ова.
 16. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.201
  Допаѓања:
  41.380
  Љубовта си ја најдов, така што може уште ова да си имам, и ќе бидам баш среќна.
   

  Прикачени фајлови:

  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Butterfly15

  Butterfly15 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.143
  Допаѓања:
  2.618
  And my love .. :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 18. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.688
  Пол:
  Женски
  Една убава семејна кола:
  [​IMG]
  Да го средиме и третиот спрат и куќата веке ќе е готова, нешто слично на ова ќе биде:
  [​IMG]
  Сакам и за роденденот на Мартин (6 март) да направиме крштевка и венчавка во еден ден во Бигорски манастир! Така и планираме...
  [​IMG]

  Ај ќе видиме, здравје и разбирање да има, млади сме, све можеме да постигнеме заедно....
   
  На esperanca, Smilly, tinkerbelll и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Insanity

  Insanity Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2011
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  59
  [​IMG]
  Ова доста е.Ако го иам ова, ќе иам и многу други работи хаха :)
   
  На L-a-r-a22 и LUNA.girl им се допаѓа ова.
 20. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.126
  Пол:
  Женски
  Па рано ми е за куќи, коли и такви работи.
  А заљубена сум, здрава и жива.
  Така да, моја скромна желба е ова... :tmi:
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На EminemsGirl, eminil и LilBaby им се допаѓа ова.