Сликички од животинско царство

Дискусија во 'Слободно време' започната од dowe, 9 декември 2009.

 1. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  951
  Допаѓања:
  7.279
  Пол:
  Женски
  Мене уште 3 ми фалат од стариот, повеќе од старите не се продаваат? Или некој ако ги има 71,113 и 242 да му ги купам, да не ми остани така албумот само за 3 сличиња :(
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.253
  Допаѓања:
  14.964
  Пол:
  Женски
  Да не има некој кодови уште 10 ми недостасуваат за да си го нарачаме пилето, ако може во ПП порака да ми прати, Ви благодарам однапред :hug:
   
 3. Александра 97

  Александра 97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2015
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Собираш животинско царство сликички сеуште? Уште ти фалат овие
   
 4. User1612

  User1612 Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2018
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zbira nekoj seuste slikicki zivottinsko c.
   
 5. Anika.87

  Anika.87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Jas sobiram slikicki ama od albumot so 250 slikicki.
   
 6. Dzevelekova

  Dzevelekova Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2016
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  1.301
  Пол:
  Женски
  Дали некој можеби има од стариот албум сликички? Ми фалат повеќе да ги дособерам.
   
 7. ljubibubi

  ljubibubi Активен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2019
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  pisi koi sega ti falat imam mnogu dupli.mi falat
  18,28,29,32,38,41,43,54,58,87,88,93,99,103,118,128,148,158,157,160,184,196,199,205,206,210,212,214,221,223,236,237,238,244,246,248,249