1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слики за документи

Дискусија во 'Слободно време' започната од Summerlover, 4 септември 2012.

 1. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Ми требаат слики за документи, дали знаете некое место во Кисела Вода во близина на средното економско училиште каде би можела да ги направам...фала :)
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Кај самата чешма, од десната страна имаш фото студио ЛИК
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Фала ти најмногу Snow-Queen :)