1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слики за ѕид на струја

Дискусија во 'Дом' започната од macalavica, 25 март 2014.

 1. macalavica

  macalavica Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  2.925
  Допаѓања:
  4.530
  Пол:
  Женски
  Здраво Феминки

  Бев кај една пријателка на гости, и таа имаше преубава слика слика, имитација на аквариум која се вклучува на струја и е како screen saver со светло, звук и.т.д,таа ја добила на подарок.
  Дали некој од Вас знае каде може да се најде ваква слика?
  Сакаме да правиме шанк, па би било интересно да вметнеме слично нешто.
  Ве молам за помош!

  Поздрав,
   
 2. macalavica

  macalavica Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  2.925
  Допаѓања:
  4.530
  Пол:
  Женски
 3. Cholipam

  Cholipam Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  279
  Допаѓања:
  445
  Има во дуќаните на пластичарската улица, многу слична на оваа ние ја купивме пред една недела :)
   
  На macalavica му/ѝ се допаѓа ова.
 4. macalavica

  macalavica Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  2.925
  Допаѓања:
  4.530
  Пол:
  Женски
  А како се движат цените?
   
 5. Cholipam

  Cholipam Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  279
  Допаѓања:
  445
  Зависи од големината ама мислам дека од 2000 па нагоре.