babylove кашички

Слики од нас како помали

Дискусија во 'Канта' започната од hristinnnna, 2 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hristinnnna

  hristinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  169
  Темата треба да иде под клуч
   
 2. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.142
  Допаѓања:
  69.908
  Пол:
  Женски
  Јас само за темата ќе прокоментирам :)
  Милам дека не е во ред да се објавуваат свои лични слики по форуми ,пред се да ја зачуваме приватноста и да останеме анонимни како што сме .
  Ако беше за слики од нас ќе поставевме и како наши аватари ....
   
 3. hristinnnna

  hristinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  169

  Eeej епа јас ич не помислив на тоа, може да се стави клуч чим е така :)
   
 4. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.856
  Допаѓања:
  7.655
  Пол:
  Женски
  Јас кога ќе сум од на компјутер ќе ставам една каде што сум многу мала и никој не ме познава.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.