1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слики од онлајн шопингот

Дискусија во 'Канта' започната од WildNightGirl, 24 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WildNightGirl

  WildNightGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  94
  Пол:
  Женски
  Мислам дека е потребна оваа тема , со која ќе размениме искуство и тоа дали сме прелажани со изгледот на нашите производи кои ги порачуваме онлајн т.е облека и слично.
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.614
  Допаѓања:
  4.385
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.