1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сликнете ја вашата омилена книга

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од blonde_supergirl, 18 август 2017.

 1. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.124
  Пол:
  Женски
  Може и две ако неможете да се одлучите :D Еве ги моите
  IMG_20170818_023845.jpg
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Βικτωρία

  Βικτωρία Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2017
  Пораки:
  521
  Допаѓања:
  3.665
  Пол:
  Женски
  Screenshot_2017-08-18-02-56-41_1.jpg
   
  На Crna Dama и blonde_supergirl им се допаѓа ова.