Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слободен влез со индекс

Дискусија во 'Слободно време' започната од Baby.boo, 21 септември 2016.

 1. Baby.boo

  Baby.boo Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2014
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  158
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите :angel:
  • Ме интересира на кои места ни е бесплатен влезот во четврток за студенти?
  • Дали има врска тоа ако покажеш индекс во кафичите до факсот ти даваат 50% попуст?
   
 2. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  573
  Допаѓања:
  490
  Пол:
  Женски
  еј и мене многу ме интересира, ко да имам чуено за ова
  ај нека пише некој
   
 3. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.381
  Пол:
  Женски
  Само во четвртоци во сите театри и музеи е целосно бесплатно, по кина мислам е 50% попуст, за по кафичи не знам би ми било срам да пијам и со индекс да платам :lol:
  Исто имаше и некоја продавница со часовници, што за секоја 10ка во индекс имаш попуст.
   
 4. mynameislove

  mynameislove Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  1.477
  Допаѓања:
  12.577
  B-watch ама ви препорачувам да не се лажете, цените се превисоки демек со попуст како не бе.:)
   
  На Mnik и twilight123 им се допаѓа ова.
 5. Liu

  Liu Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  2.214
  Пол:
  Женски
  Во четвρтоκ е бесплатно восите музеи театρи опеρа и филхаρмонија и останати настани κои се сличуваат во ρамκите на овие институции. Бесплатно κафе за сеκоја десетκа си имате во мавρовκа но на денот κога ќе ви ја внесат во индеκс , κелнеρотго гледа датумот . Воκино е - 50%. :)
   
 6. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  573
  Допаѓања:
  490
  Пол:
  Женски
  е добив 10ка и ме интересира дали негде може со попуст да се купи нешто или јаде освен во тоа b watch за саати
  фала однапред
   
 7. izabela.nik

  izabela.nik Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2013
  Пораки:
  456
  Допаѓања:
  4.442
  Пол:
  Женски
  Дали ова важи и за тие што учат магистратура?