1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слободни девојки (Single Ladies)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од NightAir, 16 јануари 2014.

 1. NightAir

  NightAir Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  394
  Допаѓања:
  491
  Барав, барав и гледам дека нема за оваа серија тема -а тоа значи и дека не е многу гледана во МК.
  Серијата јас можам да ја оценам 9/10 и ја препорачувам за сите оние кои сакаат серии слични на Сексот и градот.

  Single Ladies е серија која ја даваат на VH1( за жал не онаа ние која ја имаме ) и првата сезона излезе во 2011. Досега има две сезони, со по 11-15 епизоди, а третата сезона премиерно беше прикажана оваа година на 6 Јануари.
  [​IMG]

  Се работи за животот на три најдобри пријателки - Април, Киша и Вал (во втората сезона ја сменуваат со Ракел поради X причини), и нивните љубовни игри, афери и проблеми. Секоја од нив е приказна за себе, секоја има различен вкус во мажи, различен поглед кон врските и воглавно, баш се опфатени секојдневните проблеми кои ги имаме ние жените + со доза на страшно добра мода, згодни мажи(Вилијам Леви) и гламур.
  Ја препорачувам премногу бидејќи е многу добро шоу!

  Промо за Сезона 2
  http://www.youtube.com/watch?v=pUASxtjSTr8


  Промо за Сезона 3
  http://www.youtube.com/watch?v=LWRw-O5Zfws