1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слободно напиши што ти душа сака !

Дискусија во 'Канта' започната од Читател, 9 јуни 2018.

?

Ако чуваш 2 крави, а со времево брзо унапредува технологијата, колку % се чувствуваш слободен ?

 1. Жими се, топ !!

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Да а некој друг на мое место, ќе побудали.

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Вчера беше Петок.

  0 глас(а)
  0,0%
 4. 69.9 %

  0 глас(а)
  0,0%
 5. Не го сфатив прашањето, ама признавам дека темава е топ!1

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  5.806
  Пол:
  Машки
  Океј момци и девојки дојде време за нова тема.  Видете у оваа тема правилото е следно. Што сакаш напиши и не биди суден. Никогаш нема да си оф топик.
  Можете да го замислите како микс од сите теми.


  Дозволено е тролање.
  Дозволено е спамирање.
  Дозволени се скромни пцовки, извадете се од себе.
  Дозволенo е прикачување на сите содржини ( слики, видеа, гифови)
  П,С. Оваа тема е ова канта пошо не припаѓа никаде.8)
  RUN
   
  На Lolo5, DAngel и Someonespecial им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.