1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Словенска песна

Дискусија во 'Канта' започната од toothfairy, 8 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. toothfairy

  toothfairy Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Женски веќе подолго време ми се врти една словенска песна ама неможам да се сетам кој ја пее.. мислам дека беше рок балада... би сакала да кажам повеќе но и мене не ми текнува.. ако има некоја идеја да прати би била благодарна :)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.890
  muzika/baram-pesna-t430/
  Се чудам како баш оваа тема ја промаши, кога е прва во "Музика".
   
 3. toothfairy

  toothfairy Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  не ја промашив, го постирав и таму ова, ми треба побрз одговор.. :$
   
 4. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.290
  Допаѓања:
  24.810
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.