Сложувалки (Puzzle)

Дискусија во 'Слободно време' започната од Kimberly11, 17 јули 2020.

 1. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.102
  Допаѓања:
  18.336
  Пол:
  Женски
  Барав ваква тема ама не успеав да најдам, ако случајно е дупла слободно избришете ја :)
  Неодамна почнав сложувалки да редам. Наредив две по 500 ,првата ја наредив за два дена ,а втората за еден ден иначе на Ravensburger се ама немаат некој голем избор. Сега планирам да купам со 1000. Од кои сте најзадоволни и има најмногу избор? Ама да не се многу скапи.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.