1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Случки од нашето детство

Дискусија во 'Канта' започната од rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, 17 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  4.030
  Пол:
  Женски
  Во оваа тема може да кажете некои настани, случки без разлика дали се добри или лоши што се случиле во вашето детство а сте ги запамтиле засекогаш.

  ако има ваква тема слободно во канта
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.907
  Допаѓања:
  65.963
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.