1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Случки со гатачки и бајачки

Дискусија во 'Канта' започната од Quuen, 18 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  дали ви помогнале гатачките и бајачките???? :)
   
  На forumce и The butterfly им се допаѓа ова.
 2. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Ajde feminki shto misllite?
   
 3. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Jas bev premnogu uplasena i mi prebaja od uplav navistina mi pomogna
   
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  23.228
  Допаѓања:
  152.436
  Пол:
  Женски
  Јас мислам тема во погрешна категорија иии употреба на кирилица :D
  Имаше една бајачка ми рече" ако сакаш синко да си вечно млада, ставај си бело на лице".
  И ми помогна што би рекле турците Шујкур :)
   
  На Quuen и natemila им се допаѓа ова.
 5. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски  :))
   
 6. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.810
  Допаѓања:
  4.847
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.