1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слушнете ја песната ! преубав реален мотивирачки текст има !

Дискусија во 'Канта' започната од anonimna.1993, 27 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anonimna.1993

  anonimna.1993 Активен член

  Се зачлени на:
  27 март 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
 2. Kremm4e

  Kremm4e Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ми се допаѓа тескстот на песната :)
   
 3. Ani.taa

  Ani.taa Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  62
  Браво за песната, навистина има мотивирачки текст
   
 4. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.