1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смер : Медицински сестри

Дискусија во 'Канта' започната од Niki5, 24 декември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Niki5

  Niki5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 декември 2017
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки јас сум нова на форумот, завршив средно медицинско образование и висока школа во Скопје . Сметам дека нашата професија е недоволно ценета и многу малце платена . Што мислите вие ? Работите ли и каде доколку не работите какви се вашите планови во иднина?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.