Смер во трета година

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од IceCube, 27 мај 2016.

 1. IceCube

  IceCube Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Имам голем проблем. Помагајте вие што сте биле гимназија и што сте бирале смерови. Се мислам помеѓу јазично А и општествено Б, што мислите е подобро според вас?
   
 2. mila1111

  mila1111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  Зaвиси штo сaкaш, штo пoвеќе ти иде и кaде би се зaпишaлa нa фaкултет