1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смер во трета година

Дискусија во 'Канта' започната од IceCube, 27 мај 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. IceCube

  IceCube Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Имам голем проблем. Помагајте вие што сте биле гимназија и што сте бирале смерови. Се мислам помеѓу јазично А и општествено Б, што мислите е подобро според вас?
   
 2. mila1111

  mila1111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  486
  Допаѓања:
  397
  Пол:
  Женски
  Зaвиси штo сaкaш, штo пoвеќе ти иде и кaде би се зaпишaлa нa фaкултет
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.