1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смер за дизајн на ентериер и мебел во средно училиште

Дискусија во 'Образование' започната од Joxco, 2 јуни 2021.

 1. Joxco

  Joxco Нов член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2021
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Ако може некој да ми објасни што се учи смерот за дизајн на ентериер и мебел (специфично дизајн) за овие три училишта (Георги Димитров, Здравко Цветковски, Лазар Личеноски)? Пробував да најдам ама најдов за другите смерови само, ако некој учел во овие смерови ве замолувам да ми кажете што се учело и што се правело на овие смерови, немам видено ништо на страниците за училиштата. Благодарам!
   
  Последна измена од модератор: 2 јуни 2021