1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сместување во Велес за студенти кај автобуската

Дискусија во 'Канта' започната од mimiiiii, 10 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mimiiiii

  mimiiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2.874
  Допаѓања:
  11.269
  Пол:
  Женски
  Ако има некој заинтересиран за сместување во Велес во куќа без газди кај автобуската станица нека ми прати ЛП :)
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
 3. mimiiiii

  mimiiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2.874
  Допаѓања:
  11.269
  Пол:
  Женски
  фала на инфо , нова сум на форумoт :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.