1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сместување во Италија за студенти и постдипломци

Дискусија во 'Барање работа' започната од vedrina, 5 јули 2014.

 1. vedrina

  vedrina Нов член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Дали некој знае како да се најде соба за 2 години во Пиченца Италија, за студии.