1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сместување во Трпејца

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од sandra.z.rhage-ovska, 25 јуни 2011.

 1. sandra.z.rhage-ovska

  sandra.z.rhage-ovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  10
  значи ова лето јас и моите пријателки решивме да одиме на одмор во Трпејца,слушнавме дека било многу убаво таму,е сега проблемот е тоа што неможеме да најдиме сместувајне,па ке ве замолам ако некој има да ми даде телефонски број.не е важно дали е цел стан или само соба со 3-4 кревети,важно е некаде да се сместиме.и ако сте биле во Трпејца кажете и ваше мислејне за таму
   
 2. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  249
  сместувајне во Трпејца

  За сместување не знам сум била само на еден ден онака на плажа и убаво е мало мирно местенце повеќе е за фамилијарен одмор онака пензионерски да се одмориш.Водата е убава чиста само има камења многу мене тоа ми пречеше.Навечер мислам дека нема места за излегување за журки и слично.Ако сакате навистина да се одморите во секоја смисла на зборот трпејца ви е убаво место.Убаво да си поминете поздрав
   
  На sandra.z.rhage-ovska му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kravata

  kravata Активен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  јас во трпејца бев лани и да ти кажам мноогу убаво си поминав.
  за водата да не зборувам.многу е бистра. јас таму кај што бев на таа плажа беше со камења.а за телефонски број немам :|
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.707
  Пол:
  Женски
  Преубава е Трпејца, најчиста е водата, се гледа се’ внатре, има камења, ама не е страшно.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. MissChievous

  MissChievous Популарен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  3.316
  Допаѓања:
  18.875
  Освен вила Марко, има ли уште некој да нуди сместување со ваучерот за туризам?