1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сместување во Трпејца

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од sandra.z.rhage-ovska, 25 јуни 2011.

  1. sandra.z.rhage-ovska

    sandra.z.rhage-ovska Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2011
    Пораки:
    26
    Допаѓања:
    10
    значи ова лето јас и моите пријателки решивме да одиме на одмор во Трпејца,слушнавме дека било многу убаво таму,е сега проблемот е тоа што неможеме да најдиме сместувајне,па ке ве замолам ако некој има да ми даде телефонски број.не е важно дали е цел стан или само соба со 3-4 кревети,важно е некаде да се сместиме.и ако сте биле во Трпејца кажете и ваше мислејне за таму
     
  2. soledad

    soledad Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    418
    Допаѓања:
    251
    сместувајне во Трпејца

    За сместување не знам сум била само на еден ден онака на плажа и убаво е мало мирно местенце повеќе е за фамилијарен одмор онака пензионерски да се одмориш.Водата е убава чиста само има камења многу мене тоа ми пречеше.Навечер мислам дека нема места за излегување за журки и слично.Ако сакате навистина да се одморите во секоја смисла на зборот трпејца ви е убаво место.Убаво да си поминете поздрав
     
    На sandra.z.rhage-ovska му/ѝ се допаѓа ова.
  3. kravata

    kravata Активен член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2012
    Пораки:
    14
    Допаѓања:
    2
    јас во трпејца бев лани и да ти кажам мноогу убаво си поминав.
    за водата да не зборувам.многу е бистра. јас таму кај што бев на таа плажа беше со камења.а за телефонски број немам :|
     
  4. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Преубава е Трпејца, најчиста е водата, се гледа се’ внатре, има камења, ама не е страшно.
     
    На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
  5. MissChievous

    MissChievous Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 март 2015
    Пораки:
    3.831
    Допаѓања:
    21.499
    Освен вила Марко, има ли уште некој да нуди сместување со ваучерот за туризам?