Сместување во Штутгарт

Дискусија во 'Дом' започната од JagodaBrend, 10 јули 2013.

 1. JagodaBrend

  JagodaBrend Активен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки,

  Барам сместување во Штутгарт на период од еден месец, ги пребарав поголемиот број од веб страни и тештко да најдеш сместување за месец дена. Дали некој предходно имал такво искуство,и ако имал, ве молам споделете го.. Пошто навистина многу е тешко да се најде сместување.