Сметам дека сум добра личност бидејќи...

Дискусија во 'Канта' започната од MalataNena, 20 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MalataNena

  MalataNena Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  180
  Денес се чувствувам посебно добро бидејќи се пучувствував како навистина добра личност,негрижејќи се за себе...веќе им се посветив на другите...
  Зошто вие се чувствувате добра личност? :angel: :angel: :angel: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.888
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.