Смешен хороскоп: Видео за секој хороскопски знак

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од ColoursOfTheRainbow, 19 јули 2014.

 1. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
  Еве што најдов интересно. Во видеата има жена што се претставува како хороскопски знак. Јас сум бик и мене се ми погоди дека сум мрза, за i say what i mean, i mean what i say, за чоколадото, за виното, за храната, за природата, животните, за плавата боја, дека сум лојален пријател и дека другарството ми значи се, се ми погоди :clap:
  Повелете линк од видеата :)
  http://www.crnobelo.com/zabava/bonus-ho ... opski-znak
   
 2. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.734
  Допаѓања:
  5.097
  Пол:
  Женски
  Вага- само дека сакам се да е во хармонија е точно, другото, нула. :)
   
 3. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.503
  Допаѓања:
  4.594
  Пол:
  Женски
  бик :) ми погоди за храната и дека сакам опуштена атмосвера и луксус :D исто така дека сум лојален пријател
  иако неколку работи не беа точни :!:
   
  На ColoursOfTheRainbow му/ѝ се допаѓа ова.
 4. MayDiamonds

  MayDiamonds Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2013
  Пораки:
  1.448
  Допаѓања:
  1.692
  Близнаци: Најголемите дрдорковци, секогаш знаат се и за се' се во право :D
  Колку само се пронајдов во начинот на кој зборува и длабоко навлегува во дискусијата,
  гледајќи вака од страна навистина сме биле напорни.. но НЕ и досадни, како рече НИЕ НЕ СМЕ ДОСАДНИ! :!: :D
   
  На Amona и AnaKlarc им се допаѓа ова.
 5. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.136
  Допаѓања:
  893
  Пол:
  Женски
  Овен-Динамичен,сака постојано да е во движење,лојален на своите принципи и ставови и сака сите да му бидат лојални,да му се восхитуваат и постојано да го следат неговот темпо и динамика,а кој не е способен за тоа,осносно кој е спор слободно може да се тргне на страна и да си продочжи по својот пат.Сака раскош,спорт,обожава цвеќиња и посебно ја обожава љубовта.И најважно од се сака да биде самостоен и да не зависи од никого!
  Во глобала мене скоро се ми е погодено,посебо за цвеќињата,љубовта и желбата за самостојност!
  Како и да е,задоволна сум бидејќи видеото навистина ме насмеа и ми го разубави денот! ;) 8) :D :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  2.865
  Пол:
  Женски
  Лав - додека го гледав видеово си се изнасмеав :rofl: оригинално :D се пронајдов, многу точно 8)
   
 7. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  15.469
  Пол:
  Женски
  Јарец - се е погодено и точно . :) :up: :nod: :x
   
 8. Rawr

  Rawr Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  38
  Не погоди баш се ама ми погоди дека секгоаш сум си јас не се замарам накој што не му се допаѓа само сум си тоа што сум и се ценам самата себеси имам доверба во самата себеси,имам многу енергија,не пробувај да се закачаш со мене-Овен :D
   
 9. Amona

  Amona Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2017
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Женски
  точно кога може близнак да биде досаден? Никогаааашшшш :rofl::P
   
  На BoyL и MayDiamonds им се допаѓа ова.
 10. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.786
  Допаѓања:
  19.282
  Пол:
  Женски
  Се изнасмеав со видеово хаха
  Се пронајдов во поголемипт дел , особено со филозофирањето :rofl: - стрелец :D
   
 11. Srcka $

  Srcka $ Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2017
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  5.437
  Пол:
  Женски
  Ах миин воовваоо
  Се изнасмеав жената стварно го опиша како што треба знаков
  Овен како што викам јас и се е кажано, во право е жената ако не можеш мене да ме следиш и не ми ни требаш а и не трпам заебанции или некој да мисле дека може да ме користе е тоа нема ако кажам нешто и кажано е а и нормално секогаш сакаме да сме во право но не испага секогаш така