1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешна случка

Дискусија во 'Секс' започната од bluberry, 5 јануари 2010.

 1. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  Kazete nekoe smesno iskustvo za vreme na seksot :?:
   
 2. mazena

  mazena Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  koga veke predlagas tema treba prva da pocnes so raskazuvanje inaku kako sakas drugite da ti kazat
   
 3. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  940
  Допаѓања:
  615
  Пол:
  Женски
  ajde da ne se karate jas ke go skrsam mrazot. Vaka kog bevme decko i devojka so maz mi otidovme so negovata kola ponastrana od gradot neli za da pouzivame, nadvor bese zima i neli od samoto prisustvo se stvara toplina i prozorcite se zdusuvaat i taka nie opusteni si se galime si vrsime rabota i koga jas otvaram oci i poglednav nakaj prozorecot - i gledam noga otcrtana na zadniot stranicen prozor a raka na drugata strana (otsprotiva) i pocnav da se smeam ko luda i mu velam na decko mi ej zamisli ja (devojkata na brat mu) vo koja poza bila koga uspeala so nozete da se drzi na prozorite (devojceto e mnogu povleceno i zatoa epten smesno mi padna da ja zamislam vo nekoja takva poza), a toj siroti epten isklucen od se ne me svati nisto i mi veli tuka e i brat mi so devojkata? auuu goli ke ne vidat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  Eve i edna druga ama ovaa na drugarka mi i se ima sluceno orisle vo nekoja niva ama bilo porano malku i ne videle deka ima luge sto si rabotele vo nivata i sednala taa vo negoviot skut goli si rabotat i mi veli taa osekam decko mi so dvete race me drzi za zadnikot a treta raka mi ja faka gradata (nekoj rabotnik od nivata dosol da pouziva i toj so niv) i potoa se raspravalke se karale taka polugoli so covekot ama toa vecno ke si go pameti. :lol:
   
  На Lolo5, Таа од соништата, Ekstaza и 11 други им се допаѓа ова.
 4. natasaltd

  natasaltd Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  48
  E sega koga se sekavam smesno e ama veruvajte togas bojle da me snemase..So deckoto idevme dolgo i obicno se seksavme kaj nego u soba,eden den majka mu mu rekla ;Zosto ja tepas?a on kao luda li si ti ,so ti e ,a ona nemoj da lazes znam deka ja tepas nemoj uste ednas ke te kazam na tatko ti,sekoja vecer ja slusam kako place,i on svatil kutriot i i rekol ok nema vise..a ja pustata koa mi kaza ke mi idese da umram,posle toa ne idev kaj nego 3 meseci ...ama so da praam koa sum glasna i pernica da staam na usta pak se slusa....
   
  На Lolo5, Ваљдрин., elvittta и 10 други им се допаѓа ова.
 5. cupidsarow

  cupidsarow Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  13

  axaxaxaxaxaxaxax Умрев од смеење :D
   
  На Lolo5, Divinebutterfly, zaljubena18 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.747
  Се изнасмеав и за двете погоре :rofl: :rofl: :rofl:
   
 7. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  Лелелеле лудница.... :D :D :D
   
 8. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
  Една вечер додека се журкавме на излегување дечко ми ме привлече до него почна да ме бакнува и ми рече ајде ќе одеме кај мене.Ја напуштивме журката и тргнавме кај него и двајцата испивме малку повеќе од што треба.Кога стигнавме кај него уште од влезот почнавме страсно да се бакнуваме и наместо во неговта соба влеговме во дневната таму обично никој не спиеше.Почнавме да се соблекуваме и тој почна да вика ајде побрзај неможам да издржам и тогаш само слушнав глас некој рече полека,полека..не брзајте толку.Леле се стаписав како што ми се вртеше во главата од вотката веднаш се отрезнив,ем се исплашив а ем ми беше незгодно.Во земја пропаднав од срам.Си реков каков малер секогаш си одевме во неговата соба а сега што така ни текна,а додуша и никој не очекувавме таму да има.Ама ете таа вечер додека сме биле излезени сестра му и зет му биле на гости и останале таму да преноќат.Тогаш колку ми беше срам и незгодно денес секогаш се смееме кога ќе ни текне на тоа.А зет му секогаш не зеза и ни вика полека ,не брзајте толку :D
   
  На Lolo5, Sandreee, elvittta и 23 други им се допаѓа ова.
 9. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.747
  :D :D :D закон :x :y:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.535
  Допаѓања:
  31.536
  Пол:
  Женски
  Хахахахаха, се изнасмеав.
   
  На elena.94 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  Упссссс ,стварно засрамувачко :|
   
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  па само што се фативме со дечко ми и почнавме да имам односи и нели тазе тогаш ние занесени..........
  па така една вечер отидовме на една нива, близо таму има војно и војници вежбаат.....ама бидејќи лето ние секоја вечер на нивата таму....а претходната кола на дечко ми имаше еден алспух многу брчеше(незнам нешто во шема му беше тогаш тоа па го ставил)и ние секоја вечер брррррррррррррррр со колата таму.....и овие војниците ја запматиле колата а нивата на која сме се паркирале му служела како терен.....
  и само што се паркиравме и се расоблековме и почнавме нели да имаме :$ и дечко ми врз мене (и нели прозорците отворени оти лето)и овие војниците се наближиле ни да светната со електрик од далеку ни ништо.......и тие попалени сакат да видат изгледа некоја путка па така без светло дојдоа......
  и ви викам дечко ми врз мене и тишина и само се слушат глсови.....и дечко ми се трга и:
  -облекувај се иде некој!!!!!(ама овие веќе пред прозорецот на еден чекор и таааааааааааап пуштија светла)
  и јас цела побркана без гаќи без ништо така тргнав панталонките да ги облекувам ама само до колената стасав да ги облечам......и со главта свртена во другиот џам,со едната рака си ја кријам пу*ката а со другата Ци*ките,а дечко ми пиштол гол........и тие војниците:
  -што правите деца тука!!!!!!
  и дечко ми испаѓа гол К*рац бидејќи веќе го видеа гол,и вика:
  -еве гледаш што правиме среќен си?почна нешто да се дере
  и тој војникот се нелути оти дечко ми му се издери и вика:
  -дете тргај се од тука ова е теренско место!!!!!
  дечко ми влева во кола гол,ја пали колата трга (така не облечен)и ја подава од џам главата и вика:
  абе се ќе ви запалм бе се....живи ќе горите ....ама изнервиран чуре...... :@
  и уште тера така гол...јас веќе се облеков и му викам дај облечи се фале уште полиција да не застане и у весник да не има после...... :$
  и после се смири тој малку и отидовме на кафе и се смеевме на наша сметка....

  леле ама луѓе да не сте биле на мое место многу беше срамно...... :$ :$ :$
   
  На Lolo5, Sandreee, elenkata20 и 13 други им се допаѓа ова.
 13. Pavlin4e

  Pavlin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  9
  Сепак смешно ви е да се присетите на тоа, нели.......јас пукнав од смеа, ама да сум била во ситуацијата и ја би била многу засрамена, ама после би се смеела многу....... :lol: :lol: :lol:
  А нај јако ми е оноа: Деца што правите тука.....хахаххахахха читаме лектира на мира....хаххаахх
   
  На Lolo5, Ekstaza и Aleks96 им се допаѓа ова.
 14. bebufce

  bebufce Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  6
  Ај и јас мојава да ја кажам..Со дечково кај него дома кај него во соба знаеме нема никој друг дома и ние така опуштени он врз мене и во тој момент влегува сестра му оти слушнала дека тропа нешто а знаеше дека ние сме испаднати..Кога ја видов мислам ќе потонев..до ден денеска кога ќе ни текне на тоа се смееме со сестра му :)
   
  На Lolo5, MagnumXXXL и Ekstaza им се допаѓа ова.
 15. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Вчера баба му ни влезе во соба. Мене нозете во вис а дечко ми врз мене :tmi: Леле колку се испосрамотив, а само 5 минути пред тоа со баба му бандини ја гледавме заедно :tmi: Веќе не одам да гледам филм со неа :tmi: После тоа ми беше срам да отидам до WC да не ме види :tmi:
   
  На Lolo5, Elena69221, Ekstaza и 6 други им се допаѓа ова.
 16. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.929
  Пол:
  Женски
  Дан имат некој прднато на сред секс? :lol:
  Леле ова недај боже мислам дека би умрела на место :o
   
  На Lolo5, Ekstaza и elena.94 им се допаѓа ова.
 17. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  ^ мартина срцушот пребарај и низ мислењата ќе видиш :rofl: :rofl:
   
  На Lolo5 и Катерина М им се допаѓа ова.
 18. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
  Една вечер додека имавме односи со сега бившиот, ни пукна даската на креветот и падна на земја така што душекот пропадна и имаше дупка...се изнасмеавме и кога завршивме заспавме и заборавивме да ја наместима. Сабајлето стануваме, и нормално поспани бевме и одма во вц, спремање, едно-друго-креветот никој ни да го погледне а требаше другар му да дојде на кафе и потоа да излеземе. Јас си се шминкам во собата, тој на компјутер, и другар му доаѓа. Во моментот кога го видов на вратата веднаш ми текна ама касно беше. Ке пукнев од срам. Тој ја виде дупката и мртов ладен го праша дечко ми дали му треба помош во местењето а овој па исто така мртов ладен стана, го наместија и си седна човекот кафе а пие...И ден денес кога ќе го видам ми текнува на пустиот кревет :)
   
  На Lolo5, MagnumXXXL и Aleks96 им се допаѓа ова.
 19. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  леле ние имаме два кревета така скршено и тоа едниот со железна облога :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Lolo5, Neznam1 и Aleks96 им се допаѓа ова.
 20. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.170
  седиме со дечко ми и уште еден пар на тараса, си правевме нешто како вечера. паров стана за момент, отидоа да купат нешто. јас со дечко ми се бакнувавме и јас му го галев к**чето. и си галам јас така а паров доаѓа, а јас не го пуштам несвесно се исклучив од реалноста. кога приметив дека има некој плус со нас ме фати срам али видоа веќе. :rofl:
   
  На Lolo5 и Ekstaza им се допаѓа ова.