1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешна случка

Дискусија во 'Секс' започната од bluberry, 5 јануари 2010.

  1. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Ех, чудо големо. :D Ништо страшно. ;)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Minaaa

    Minaaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 октомври 2010
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    9
    Vistina se iznasmeav so site slucki. Edna vecer so decko mi kako i stalno vodevme ljubov vo kolata negova. Ama koga vodevme ljubov toj kako i sekogas prdna- mene nisto ne mi padna cudno zasto sekogas toa si go pravi pred mene i bez sram:):):). A toj zabluden rabotat li rabotat se izgubi - mu prosmrde heheheeheh i uplaseno se shtrekna i vikat ae abe sho smrdi vaka duri i mene me uplasi kako izreagira hahahahahahah lele mu vikam smotan eden pa neli prdna hahahhaahha kolku se imame smeano hhahahahaahah

    [mod-kirilica:3rhvxo6s][/mod-kirilica:3rhvxo6s]
     
    На Lolo5, Kameo, SAD Girl. и 5 други им се допаѓа ова.
  3. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    651
    Пол:
    Женски
    Бев на факултет и во студентски беше дојден дечко ми, тогаш се гледавме еднаш во две недели , штом ќе дојдеше веднаш се фрлавме на работа :D Тој ден требаше да одиме со сестра му сите заедно во шопинг, додека она да се подготви, ние си рековме ај една набрзинка. Таман почнавме, таа побрза од нас, чука на врата, ајде бе готови ли сте. Јас станав да отворам, а дечко ми не можеше да стане , бидејки му беше дигнат, вели одете вие две , на мене нешто не ми е добро :rofl: А сестра му не сфати што се случува , па што ти е , како ти е , едвај ја убедив да тргнеме :lol: Сега ми е смешно, ама тогаш срамнооооо :$
     
    На Lolo5, MagnumXXXL, Aleks96 и 3 други им се допаѓа ова.
  4. slobodka

    slobodka Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.114
    Допаѓања:
    2.705
    Пол:
    Женски
    Е вие сте стварно хаос. :lol: :lol: :lol: :lol:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    17.906
    Допаѓања:
    103.036
    Пол:
    Женски


    хахахахахахххахахаххаха леле стварно ме изнасмеа :lol: :lol: :lol:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. poison.ivy

    poison.ivy Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 декември 2009
    Пораки:
    406
    Допаѓања:
    198
    Тогашниот дечко решил да направи романтика, ме викна кај него, запалил свеќи низ собата, расфрлал перничиња, абе уживанции. И така ние во љубовен занес кога одеднаш нешто ни мириса, се запалила покривката на масата кајшто ги наредил свеќите и моравме да прекинеме за да изгасиме. :lol: И мајка му го прашувала после како тоа се запалила покривката тој го обвинил татко му ни крив ни должен дека сигурно му се испуштил некој пикавец од цигара. Ама не знам со кои очи ја правел будала жената кога со пикавец не може толку да изгори :lol:
     
    На Lolo5 и MagnumXXXL им се допаѓа ова.
  7. renata76

    renata76 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 април 2010
    Пораки:
    222
    Допаѓања:
    34
    Во моментот не се сеќавам на некоја смешна случка, ама постовите што ги читам сум се изнасмеала со солзи....

    поздрав
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Marge

    Marge Популарен член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    739
    Допаѓања:
    2.746
    Еве една смешна случка,не ми се случило мене,на другарка ми...избегале од школо и отишле со дечко и кај неа дома,знаејќи дека нема никој,слободни цел стан празен,си имале секс у дневна,си го пуштиле креветот,си останале голи у кревет после секс...уживање до крај...и наеднаш слушнале како некој ја отклучува влезната врата,ги фатило паника и другарка ми не размислувајќи скокнала гола од кревет и си се заклучила кај неа во соба,а го остаила дечко и греотка во дневна...овој успеал да ги облече панталоните и почнал да и тропа на врата да отклучи,а во исто време си ја влечел маицата од позади кревет да ја облече...среќа сестра и на другарка ми била на врата,им се изгазила од смеење,ама ок...кога ја отклучила вратата од собата,другарка ми видела дека дечко и во паника мислејки дека си ја влече маицата,го влечел креветот(знаете тоа што е за пуштање на креветот,незнам како се вика,што се потегнува и се пушта,ткаенина таква тенка долга :) ) и го извлекол до кај другарка ми до пред соба,цел кревет луѓе,тоа е паника да не приметиш дека кревет влечеш со тебе...среќа се поминало ок,али никогаш повеќе тој не сака да имаат секс кај неа,па животот да му зависи од тоа,нема да го направи кај неа :lol:
     
    На Lolo5, Sandreee, elvittta и 19 други им се допаѓа ова.
  9. mal.ecka

    mal.ecka Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 декември 2010
    Пораки:
    9.259
    Допаѓања:
    124.742
    Се изнасмеам со сите хитчина се :)
     
    На Lolo5 и macuska92 им се допаѓа ова.
  10. Renee

    Renee Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 февруари 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    27
    хехехе се изнасмеав. Еве една моја случка,
    Дечко ми се испијани толку многу не знаеше ни каде се наоѓа, сакав дома да си одам зошто му се наљутив, но почна да ме фаќа, да ме стиска и ме запали... Отидовме кај него дома да завршиме работа, а неговите спиеа во соседната соба.
    И ние така разработени (којзнае колку сме биле гласни) си се сексаме, и јас одеднаш се наоѓам на земја, а тоа од што сме се сексале толку многу сме биле на работ од креветот и јас не ни приметив кога ни се кренала другата страна и овој будалиов уште како ме катапултира хахахаха.....
    Сабајлето мајка му ми вика "што напрајвте вчера тресна нешто?" А пак јас цела поцрвенета и викам, син ти ми се наљути и ме клоцна од кревет зошто му пререков дека многу пие. Кога зеде женава цел ден да му зборува да не ме нервирал и да не ме фрлал од кревети било страмота комшиите слушале хахахахха вчера баш се смеевме ни текна на ова
     
    На Lolo5, Sandreee, Kameo и 15 други им се допаѓа ова.
  11. Lina89

    Lina89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 октомври 2010
    Пораки:
    151
    Допаѓања:
    36
    хахах дефинитивно ова најмногу ме насмеа
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  12. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.894
    Hезнам како не сум ја напишала случкава досега :$ :$ Jас и мажот ми една вечер,си се галевме се итн.и јас бев премногу возбудена и му се качив,ама мислев дека е гол,и јас го зедов да
    си го ставам,и му велам леле срце ајде и тој ми вели ам не сакаш да ги слечам гакиве?
    а јас занесена целата не сум заприметила дека носи гаки,после продолживме,ама не можевме да се соземеме од смеење :rofl: :$
     
    На Lolo5, babyane18, chocolate.chick и 5 други им се допаѓа ова.
  13. ruzmarinka

    ruzmarinka Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 ноември 2010
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    137
    ха ха се изнасмеав ама ми текна и мене една случка..ехее одамна беше ама уште се смеам кога ке ми текне...се вракавме од Охрид со маж ми и по пат ме фати некој бес и почнав да го закачам.А тој сирот вози и вели...уф нема каде да застанам...и првата нива по пат се паркира.Арно ама тоа да ти е некој воен полигон и таман се соблековме цела армија војска околу нас...имале вежби.Леле кога ги видовме сред бел ден а ние голииии..и тој главниот вели лични карти!А јас кошулата на маж ми ја облеков и колку толку се покрив а тој гол пиштол бара лична карта па и се натртил накај прозорот..и што да кажам..се испокаравме со тој главниот.Ние тазе земени личните карти на различни презимиња а велиме маж и жена сме!!!Кој да ти поверува.И така голи завршивме во полициска станица.ЈАс по кошула без гаки а маж ми само у едни бели кратки пантолони.Па заебанции што паднаа во таа станицата...Тогаш ми се плачеше од страм.Излегуваме од тамо а маж ми вели..повеке да не си ме пипнала у кола!И сега кога ке видиме полиција или војска се прашуваме..ОБЛЕЧЕН СИ???????
     
    На Lolo5, Milobebence, shekerna и 51 други им се допаѓа ова.
  14. happynessss

    happynessss Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 април 2011
    Пораки:
    111
    Допаѓања:
    18
    Леле, пукнав од смеење, не можам да се соберам :D :D :D :D :D
     
  15. infinity

    infinity Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 март 2011
    Пораки:
    115
    Допаѓања:
    30
    од ова нема појако :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
     
    На Aleks96 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Сега ми текна на една случка со поранешниот дечко. :rofl: Бев кај него во соба, уште тазе ни беше врската, две недели одевме, и мене ми беше првпат да отидам кај него. Прво си седевме на креветот, се галевме и после почнавме со секс. Таман ни тргна работата, само што се опуштивме и почнавме да уживаме, јас ептен се занесов и незнам како се случи точно, одеднаш се најдов на земја, паднав од креветот. И тоа онака убаво си треснав. :rofl: Леле колку се засрамив да знаете, ама си се изнасмеавме и јас и тој и си продолживме како ништо да не било. :)
     
    На MagnumXXXL и Aleks96 им се допаѓа ова.
  17. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    И? :^)
    Јас на една недела. Пу јаз’к. :puke:
    Ке излезе некое искуство во темана “Прдење“... кај и да е :wasntme: Стеј тјунд! :lol:
     
    На Aleks96 и narnia им се допаѓа ова.
  18. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Беше една прекрасна вечер во доцно лето, ние двајца седиме како тапаци, не знаеме што да заправиме од досада... дотогаш сме имале секс, а после тоа што ли следува?
    Ништо друго. Пак секс. :wasntme:

    Да не го малтретираме креветот, го раскрцкавме цел, немаше смисла... ајде да видиме на стол како е! ^_^

    Првин се галиме и мазиме, па опа-иха на столот! Седна тој, јас врз него. И тргна јавањето во точна насока... ди-ди-ди... се вжешти ситуацијата,што значеше поголемо движење на моето тело. Скокам ли скокам јас... кога одеднаш................ ахххххххх...... нирвана! Не можев ништо да гледам пред себе. Се беше бело. Се изгубив тотално! Секој дел од моево тело се блокира...

    Знаете ли зошто?
    Феминкава ваша и љубениот заборавија дека го ставиле столот до ѕид. Скокањето и зголемувањето на амплитудите доведоа да си ја акне квалитетно главата од ѕидот, па да се ошамоглави тотално. |( :rofl:
    Навистина се изгубив. Ништо не гледав пред себе. Само го слушнав него кај што во смеење ме прашува дали сум добро, а јас молчам, не можам да реагирам и не се мрдам од своето седиште. :wasntme: Замалел тој од смеење, пак уште прашува... :fubar:
    И ми вика - дефинитивно не знаеш моментот да го погодиш. :lol:

    Тогаш ми се чини дека Св.Петар по гаќи и домаќа маица го видов. :|
    Се вратив малце, па се згазивме од смеење... односно со денови се смеевме... :rofl:
    Важно си го довршивме започнатото, не сме неодговорни ние! :fubar:

    Камасутра за позиве мои - да се слика. Ако ви здосади сексот, воведете лупање од ѕид.
     
    На Milobebence, babyane18, Priroden и 41 други им се допаѓа ова.
  19. snegulka21

    snegulka21 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 декември 2010
    Пораки:
    249
    Допаѓања:
    92
    Најчесто тоа го правиме кај него дома во неговата соба, и секогаш пред нешто да почнеме јас демек нејќам му викам абе неее да не влезе некој, и он Знаеш дека не влева кај мене никој....е арно ама пред некој ден ко за беља само со почнавме он врз мене и ете го татко му со телефонот, додуша човекот прво тропна ама што му вредеше кога не ни почека да му рече некој МОЖЕ туку тааап си влезе :tmi: :tmi: пусти срамотилаци, лом го направив дечко ми... :rofl: не дека не виде голи јас се направив дека демек спијам али дефинитивно најголем срам бевме, после се изнасмеавме јако,ама битно си ја довршивме започнатата работа :rofl:
     
    На Lolo5 и MagnumXXXL им се допаѓа ова.
  20. kate-the-great

    kate-the-great Популарен член

    Се зачлени на:
    26 октомври 2010
    Пораки:
    1.473
    Допаѓања:
    1.833
    Незнаев дека има ваква тема затоа досега не сум ја споделила мојата смешна случка .
    Значи бев многу запалена да не речам препалена , неколку саати пред да излеземе со дечко ми порничи си гледав на нет. Излеговме бидна што бидна и јас бев ненаситна ,само смислував некои пози ,перверзии што не . И ми текна се наведнав со горниот дел од телото а со рацете допирав на подот .
    Вака нешто :D
    [​IMG]
    Чуството беше прајслес и кога одеднаш дечко ми забрза за да си сврши јас се лизнав со раката бидејќи ламинат беше подот и гас преку глава колук напред направив :rofl:
    Неможев да престанам да се смеам ,каква акробација за време на секс :D
    И толку беше од сексот за тој ден ,немаше шанси за продолжение :shake: :lol:
     
    На Lolo5, MagnumXXXL, Ekstaza и 10 други им се допаѓа ова.