1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешна случка

Дискусија во 'Секс' започната од bluberry, 5 јануари 2010.

  1. LUCERKA

    LUCERKA Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2015
    Пораки:
    764
    Допаѓања:
    5.370
    Пол:
    Женски
    Koj k.r me citirash mene?ako neznaesh da chitash nauchi se.Jas samo te prashav zoshto majka mu legnala do tebe drugi se tie koi velea deka e laga i sl i ic da ne ti e gajle dali majka mi legnuva do mene ili ne vrati si gi stranicite pa posle mi se zanesvaj
     
    Последна измена: 21 август 2015
    На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. butterfly*

    butterfly* Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јуни 2015
    Пораки:
    1.562
    Допаѓања:
    1.906
    Пол:
    Женски
    Ajde i jas da kazam da ne bidam pokuso.Bevme na rodenden kaj drugarka i ko magarinja se izopivme site,togas decko i dzvojka bevme i ideme kaj mene doma trebase kaj mene da spie,i tipot ke odi vo wc,jas tap tangi,prsluci vadam oblekuvam i slusam ovoj izleguva od wc.I ajde si pocnavme poleka i tolku.Jas se budam gledam se razdenilo,toj si spie do mene,a da go gusnam gledam gol,jas digam kebeto tanga sve dr na mene stoi ovoj se budi me gleda i prvoto sto prasa e:Lele vratata zaklucena li e?Sreka vratata ja zaklucil,do den denes se smeeme za toa ednas ni se sluci i nikogas poveke :D
     
    На zekzeki му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Lutka®

    Lutka® Активен член

    Се зачлени на:
    4 декември 2015
    Пораки:
    29
    Допаѓања:
    103
    Пол:
    Женски
    Јас имам многу случки но оваа никогаш нема да ја заборавам.. Со екс мм се сексаме и во моментот на пренапаленост ми звони телефон до мене беше. И јас да го тргнам да не кренам случајно на тач е, сум кренала девојчето 10 мин не слушало кај што јачиме поготово јас.. англиски дрти литл бит викав.. Цел живот ке се смеам на ова. И после и ср јавив и ми вика што правиш ништо и викам еве по дома и ми вика завршивте работа со мм? Која работа и викам?? Јас манатансо чорап се правам..на проектот трето дете ми вика.. Јас се вцрвенав аа да и викам готово а од кај знаеш па ве слушав на телефон ми вика.. Незнаев што да речам.. Затоа телефоните понастрана. Кога се сексате..поука хахахаха
     
    На MagnumXXXL и mimi**** им се допаѓа ова.
  4. senza.parole

    senza.parole Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 септември 2010
    Пораки:
    3.401
    Допаѓања:
    22.578
    Пол:
    Женски
    ^^ Ау, тешка воајерка другарка ти, 10 мин. не исклучила, и се заарнило. :^)
     
    На Elena69221, Fatmagul1 и MagnumXXXL им се допаѓа ова.
  5. Bozica1980

    Bozica1980 Форумски идол

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    6.605
    Допаѓања:
    250.864
    Пол:
    Женски
    ^Ова поише за секс у тројка ми е :D
     
    На j......s и Френки Далавера им се допаѓа ова.
  6. Френки Далавера

    Френки Далавера Активен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2015
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    323
    Хаха, да бе, госпоѓицата, господинот и Mr. Phone :D
     
  7. Priroden

    Priroden Популарен член

    Се зачлени на:
    9 август 2015
    Пораки:
    791
    Допаѓања:
    2.943
    Пол:
    Машки
    Среднo бев и знaм декa сестрa ми беше сaбaјле нa шкoлo, мaјкa ми сaбaјле нa рaбoтa, a тaткo ми имaше слoбoден ден и ме викaше дa сме oделе нa лoзје. Јa викaм леле глaвa ме бoли, не ми е дoбрo oди сaм, a се имaв дoгoвoренo сo еднa oд втoрa дa дoјде.
    Дoaѓa oвaa нaкaј 8 сaaт викaм иaме време дo 12. Зaвршивме еднaш тaмaн дa пoчнувaме oднoвo некoј ѕвoни. Викaм бaтaли некoј кoмшијa е сигурнo.

    Нaеднaш слушaм некoј стaвa клуч и oтклучувa. Среќa пoсле влезнaтa врaтa у стaн имaме уште еднa врaтa. Тaткo ми влегoл у стaн и тaмaн дa јa oтвooри втoрaтa врaтa, јa држaм квaкaтa и му викaм чекaј мaлку, a чoвекoт тегне ли тегне.
    Му се рaсипaлa кoлaтa, a јa цел пoцрвенет, кoј ќе гo слушa сеa си викaм. Чoвекoв беше тoлку стрoг, штo кoгa нa некoј филм имaше бaкнувaње гo менувaше кaнaлoт. :D Мoжете дa ги зaмислите предaвaњaтa штo ми ги oдржa oткaкo си oтиде девoјкaвa.

    Нa крaј се нaсмеa и викa бoлен бил oн, бoлен дoјчин зa крaвaјче :rofl:

    Oттoгaш дoмa нoсење женскa aкo знaм декa се нa гoсти у друг грaд или нa oдмoр.
     
    На krEM4Eto и stilas7 им се допаѓа ова.
  8. arcticmonkey

    arcticmonkey Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2016
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    7
    Пол:
    Машки
    Има ли некаде на форумов тема за смешни случки и ситуации што не се поврзани со секс?
     
    На shekerna му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Fatmagul1

    Fatmagul1 Активен член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2014
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    10
    Пол:
    Женски
    Хaхaхaххaхa истo и нa мене ми се случувa a тoa е нoрмaлнo кoгa си вoзбуденa тoa е всушнoст вoздух....Кoгa прв пaт ми се случи се пресмеaвме сo мaжoт ми и пoтoa и сaми прaвевме зa дa гo испушти тoј звук.Нaјчестo бaрем кaј мене се јaвувa вo кучешкa или кoгa е тoј гoре a јaс сум сo нoзе вo вис хaхaхaхa смешнo
     
  10. smb asr

    smb asr Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јули 2016
    Пораки:
    776
    Допаѓања:
    9.576
    procitav interesni rab, pa da vi kaza i jas eden stram sto go ima okrkano i plus kazna od 4000 evra. ja zivea zaedno so deckomi i plus imame i eden drugar sto ne zapozna ama toj e na crno taka da ima rezerva kluc. i taka enen den ja i deckomi zaneseni urlame vreskame uzivame, i da mi ti dosol drugarot i viknal brza pomos i tie slusnale piskotnici i ete gi za 5 min na vrata, pa uste gospodinot ja ostavil vleznata podotvorena i tie direkno vsoba kaj nas so krevetceto, nie ni gore ni dolu so rabotata, i stanujt deckovo i vikat izvinete ama greska imate, tie nervozni dvajcata bolnicari mu vikaat gospodine ovde nema nikakva greska ovaa adresa ni e dadena i ajde ojdovme na sud za lazna trevoga i 4000 evra posto sme gi izmaltretirale bolnicarite i sme im odzele vreme za drugi povazni slucai. A drugarot si umirase i uste ni vika pa redno bese da ve prekina izlezete malku nadvor videte sonce.
     
    На MSarche123 и elenkata20 им се допаѓа ова.
  11. JasminaB29

    JasminaB29 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 август 2017
    Пораки:
    119
    Допаѓања:
    511
    Пол:
    Женски
    Дечкоми (сегашен сопруг) од памет се извади кога прв пат ме виде кога свршив. :rofl: Доги поза, одеднаш почнуваат да ми се тресат нозете и како што бев потпрена на креветот паднав, кутриот почна да вика (Јасмина јасминааа добра ли си) :rofl: јас се смеам а тој уплашен како ѓавол да видел незнае што се случува.. Никогаш нема ова да го заборавам.
     
    На Dame30, Arjanit2021, ayton и 8 други им се допаѓа ова.
  12. Losha_devojka_

    Losha_devojka_ Активен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2021
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    64
    Пол:
    Женски
    Ne mozam da recam deka bese prv pat bash, jer ne ni vleze cel hahaa ama veke ne se smetam za nevina...Iako ne bese bas po moja volja, deckoto sam insistirase...Ii koga vleze malku, pocna da shlapka ahhaha i vednas stanavv, cowgirl poza neli...me fati sram ahahaha...
     
  13. ayton

    ayton Активен член

    Се зачлени на:
    24 мај 2021
    Пораки:
    257
    Допаѓања:
    445
    Пол:
    Машки
    Deckoto ako insistira da se frlis v reka, ke se frlis ti?
     
    На cresa-jagoda и WildMk им се допаѓа ова.