Смешни Клетви

Дискусија во 'Канта' започната од Slatkarka94, 9 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  788
  Пол:
  Женски
  Ај да кажеме некои смешни клетви.
  Да даде господ син ти да се радува на машко , Да даде господ да доручкуваш и аптека.
  Не го сваќакте ова за вистонско колнење ова како у секојдневниот живот што го користоме жими се.
   
  На Lolo5 и ♡Gabby♡ им се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.015
  Допаѓања:
  48.098
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.