1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешни видеа на YouTube

Дискусија во 'Канта' започната од musicgirl55, 1 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
 2. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  637
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Пријавувајте ги дуплите.
  Оваа ќе биде заклучена, пред да отворите нова убаво разгледајте во категориите .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.