1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешни песни

Дискусија во 'Канта' започната од bad-cat8, 8 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  Се двоумев каде да ја ставам темава.....дали во игрите тие или во насмевка... ама одлучив да ја ставам овде бидејки песните што ги пишуваме треба да бидат смешни :) :) па вака ке си пишуваме смешни песни за форумџиките :rofl: да почнам.. ке напишам за Офи бидејки ми е нај-форумџика :rofl: па..

  Офи наша сегде ја има
  со вакво смајли често клима :nod: (така ми дојде деее :$ )
  во секоја тема,на секоја страна
  ни дава совети без мана :*

  кратко и јасно :rofl: хааххахаха

  проверив но ако е дупла ОЛКАВ катинар :lol:
   
  На Seznajka2 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Smile.Girl

  Smile.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2011
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  21
  Песни

  да го скршам мразот :D

  Бет-кет е девојка без мана
  опседната со фемина таа стана
  на телефон се поретко крева
  у свом стану ГЛАСНО ПЕВА :rofl: :rofl: :rofl:

  па бет-кетке дај бре мајкуму остај ме да спијам една вечер без твоите песни :P
   
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.