1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешни случки

Дискусија во 'Канта' започната од girl2, 25 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl2

  girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  Епа ајде кажете некоја смешна случка што ви се има случено на вас .....
  Извинете ако има ваква тема (сигурно не сум ја видела) :D :*
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.