1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смртна казна во Македонија!?

Дискусија во 'Канта' започната од Lovely, 11 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.056
  Пол:
  Женски
  Дали вие мислите дека смртната казна во Македонија повторно треба да стапи во сила? Да или не? Поткрепете со аргументи.
  Ми треба ова како еден вид на истражување по предметот Вовед во право.
  Однапред благодарам...
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.792
  Ова е издвоено од правилата на форумот.
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.930
  Има ваква тема во психологија мислам.
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.356
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.