1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Снежана козметика

Дискусија во 'Лице' започната од Lydya, 14 декември 2017.

 1. Lydya

  Lydya Нов член

  Се зачлени на:
  14 декември 2017
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво.. До пред 4 години користев крема од Снежана за пеѓи и флеки. Премногу бев задоволна. Лицето ми стана стакло.. Но повторно ми излегоа, па сега ја барам Снежана во Скопје насекаде, но никако не можам да ја најдам :( на интернет има многу тел. броеви, но никој не функционира.. Дали некој користи производи и како можам да дојдам до неа?
   
 2. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  523
  Пол:
  Женски
  Мислиш на таа што се наоѓаше во чаршијата, до споменикот на Филип Втори? Јас од таму зедов лосион ( тоник) и крема за лице. Повеќе не работи.