1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Снимање рецепти за YouTube

Дискусија во 'Рецепти' започната од ТедИ11, 21 мај 2021.

 1. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
  Здраво од неодамна почнав да снимам што правам причина беше диетава која сеуште ја држам кога и да побарав рецепти на you tube под тема ун диета само зборуваат и решив да снимам и да постирам имам неколку ставено се надевам ќе ги погледнете

  Ме интересира дали каналот да продолжи да се вика така или да го преименувам


   
  На stevemila, boomsleng, sunshinebabe и 2 други им се допаѓа ова.
 2. baby-star

  baby-star Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2.464
  Допаѓања:
  10.831
  @ТедИ11
  Секоја чест Теди, ги гледав видеата, сите ти се прекрасни и се е супер опишано.
  Само продолжи така.
   
  На ТедИ11 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
  Сменив
  https://youtube.com/channel/UCjmzCVaDZoikx9zXvgnOkFg
   
 4. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
  Нешто ново
   
  На stevemila и boomsleng им се допаѓа ова.
 5. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
  За оние што знаат што е одличен почеток на денот
   
  На boomsleng му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
   
  На stevemila и boomsleng им се допаѓа ова.
 7. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
  Тиквичките се закон за летните горештини,прекрасен додаток на јадењето но и мезе
   
  На stevemila, MeowMeow, Milobebence и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
  Здраво и Вкусно
   
  На stevemila му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
   
  На stevemila му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
  Здраво еве еден додаток,мезе или сос како сакате наречете го
   
  На stevemila му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
   
  На stevemila му/ѝ се допаѓа ова.
 12. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
  Погодно за било која намена
   
  На stevemila му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
   
  На stevemila му/ѝ се допаѓа ова.
 14. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
  Нешто ВКУСНОО
   
 15. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281
 16. ТедИ11

  ТедИ11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2020
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  4.281


  Уште еден рецепт за успешен појадок
   
  На CareTee му/ѝ се допаѓа ова.