1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Снимање филм

Дискусија во 'Канта' започната од marijaz, 7 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  Има ли некоја организација каде може група средношколци да снимаат филм? Како што e тоа Массум ако знаете, значи натпревар помеѓу филмови направени од средношколци, јас сум од Штип и моето школо нема слушнато за некој следен натпревар само за Массум знаеме - а тоа помина и бараме некој следен сличен натпревар :D и ако може да не оди преку школо, туку онака деца со талент да снимаат филм :) Ако знаете одговорете ми :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.