1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Собата во која што сакам да се разбудам

Дискусија во 'Канта' започната од Dinamickid, 14 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dinamickid

  Dinamickid Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  27
  Ај прво еден welcome дел може?! Јас сум Dinamickid никот е таков поради тоа што животот ми е нешто слично на берза горе доле...динамика :) .По трети пат правам профил на форумов после неуспешен „обид за пробивање стекнување на форумска слава и тн.превземање на друг форум со мојте квази глупи теми“.
  Првиот пат беше стрикно поради импресии од типка од форумов што ја читав едно 5-6 месеца (од мојот крај) и реков да го одкрие идентитетот..(неуспешно...женски памет) во случајот ќе бевме ненормален тандем.И предпоследниот пат беше поради барање на совет за страшен проблем и пак бев исплукан :clap: и обележан како тн.премногу амбициозно дете со неговите„јаки“новинарски колумни :fubar: ... ај сеа темата :angel:

  Читав психологија дежа ву тука нешто пак на форумов.И сватив дека колку подолго читаш толку повеќе си опседнат со срањето а тоа е лошо.... остај тоа ..Долго време размислувам за подсвеста која можеш да ја контролираш верувајќи во работи што се одредени факти.(Ако цело време викаш дека НЕМАШ ПАРИ и веруваш дека немаш пари а незнаеш од кој џеб да извадиш ќеш нормално дека ќе немаш)финтата е во само-убедувањето на спротивно лошата ситуација од таа поволна во која се наоѓаш.Што значи дека ако веруваш дека нема да си најдеш дечко никогаш нормално-ќе умреш невина :swear: :rock: :D -.
  Книгата која ме натера да мислам на таа тема се вика „Moc Podsvesti“.(Не ви пропагирам Србска пропаганда не сакам и знам дека им е доста на Македонците по милион и први пат да бидат асимилирани од страна на србите)-. Сте помислиле ли некогаш за менување на вашата околина со помош на вашата подсвест?!.Дали размислувате во каква соба сакате да се разбудите?! Операциона сала можеби (вие емовци) :emo: се зезам,не делам етикети! :x Колку сте убедени во вашите желби дека ќе бидат остварени?! Дали размислувате за вашите желби?!Мислите ли на нив редовно секој ден?!?!?!?!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.894
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.