Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Соба со пијано [2013]

Дискусија во 'Филмови' започната од Arianna, 5 октомври 2013.

 1. Arianna

  Arianna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  135
  не сретнав иста тема, ако сум грешка бришете ја
  Македонче ко' македонче, мисли дека за нешто ќе го бива да направи ама слабооо... Со нетрпение го очекував филмот, го најавуваа како нешто најспектакуларно, но за жал впечатоците мои за филмот се катастрофални. Да ве викнам некои феминки ако сакате кај мене во соба да снимаме филм може? По две личности на секоја сцена и ете филм. Тотално се разочарав од филмот, очекував добра содржина, со различни места на снимање, нешто да се случува, за некој...НИШТО! Баш би сакала да споделиме различни мислења за филмот да видам дали е до мене грешката што не ми остави ама апсолутно никаков позитивен впечаток, или филмот е стварно голема утка. :~: :punch:
   
 2. auroraa

  auroraa Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2013
  Пораки:
  385
  Допаѓања:
  839
  И јас воопшто не сум задоволна од филмот, очекував повеќе.
   
 3. Arianna

  Arianna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  135
  Никакво дејствие...тотална утка :x Барем улицата да ја даваа кога гледаа низ прозор, сигурно поинтересно ќе беше нешто да се смени да не е монотоно (пијаното, кадата, пијаното, кадата...) :D Вака ќе шарнеше некое автомобилче или канделабра да разбие монотонија :lol:
   
  На babyblond му/ѝ се допаѓа ова.
 4. kate-pp

  kate-pp Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  Освен во кинава го има филмов на интернет?
   
 5. Arianna

  Arianna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  135
  Ако го даваат уште по градовиве нема шанса на нет да го има.
   
 6. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.151
  Допаѓања:
  44.440
  Пол:
  Женски
  Нај глупио филм шо го имам гледано |(